איך בוחרים מנעולן?

כמו כל איש מקצוע אחר שאנחנו מעוניינים להביא הביתה, גם פורץ דלתות צריך לדעת איך לבחור כדי שהוא יהיה אמין ומקצועי. לכן, רגע לפני שמתקשרים לטלפון הראשון שאנחנו רואים בחיפוש בגוגל או על גבי פרסומת מגנטים על הדלת, עלינו לבצע מחקר קטן שייתן לנו תמונת מצב על איש המקצוע, כמו למשל חוות דעת של אנשים שהתנסו בשירותיו, הדירוג שלו בגוגל אם יש לו בכלל.

כמו שכולם כבר יודעים הפרסום הכי טוב הוא כמובן הפרסום מפה לאוזן, כי בסוף ההוכחה היא בשטח, לכן שאלו את השכנים, את החברים, את הקולגות בעבודה אם יש להם מישהו להמליץ עליו מניסיון.

כל השירות במקום אחד אצל איש אחד

כל מי שנתקע מחוץ לבית לפחות פעם אחת בחייו יכול להבין איזו הרגשה לא נעימה זאת. הגעתם הביתה ואז אתם קולטים שאין ברשותכם את מפתח הבית, איבדתם אותו או לחילופין, המפתח שברשותכם פתאום החליט לא להסתובב ולהיתקע ועוד בשעת לילה מאוחרת. באמת שאלו סיטואציות מעצבנות ביותר.

לכן במצבים אלו, גם שהם מלחיצים ולא נוחים אף פעם, כדאי לבדוק קודם איזה מנעולן עובד באזור שלנו, כדי שיגיע הכי מהר וכמובן אחד שמגיע עם המלצות וניסיון של שנים בתחום. אז זכרו – המלצות, זמינות מידית וניסיון של שנים, כל אלו חייבים להתקיים אצל איש המקצוע שתבחרו להזמין.

שֵׁרוּת

לא מה שחשבתם

הרבה אנשים חושבים שפורץ דלתות, יש לו את הידע לפרוץ וזהו, אבל עבודה זו דורשת מיומנות ומקצועיות משום שאי אפשר רק לפרוץ וזהו, אלא צריך לשים לב שלא עושים נזק חמור יותר בעת הפריצה, שלא שוברים חלקים חיוניים, ובכלל בעבודה זו חייבים להכיר את כל הדלתות שקיימות בשוק עוד בטרם מתחילים את תהליך הפריצה כי כל הזמן יש חידושים.

כמו בדלתות לבתים ולדירות כך גם בדלתות ברכבים מסוגים מסוימים, חייבים תמיד להתעדכן בכל דבר חדש שיוצא..

 

מיקום, מיקום, מיקום

כדאי לקחת בחשבון שאם עליכם להזמין מנעולן לביתכם או לרכב שלכם, קחו בחשבון את הזמן שיכול להיות שתאלצו לחכות עד שיגיע, לכן תמיד תבחרו להזמין איש מקצוע באזור שלכם כך למשל שאם הנכם צריכים מנעולן באשקלון והסביבה של אזור הדרום כמו למשל ב – עומר, להבים, מיתר, דימונה, ירוחם, אופקים, נתיבות, שדרות ועוד, תדעו להזמין רק מי שמכיר את האזור לאורך ולרוחב כדי שלא תתקעו זמן רב ומיותר, מחוץ לבית או מחוץ לרכב.

 

לסיכום – יותר לא מתעסקים עם חובבנים, רק עם מקצוענים

בגלל שאקט הפריצה לבית בעת הצורך, הוא אקט מאוד פולשני שחודר לפרטיות שלנו, לא נרצה להביא כל אחד לבית שלנו, לכן תמיד נתמקד שאיש מקצוע בעל ניסיון רב, בעל מיומנות והמלצות מלקוחות שעבדו אתו קודם לכן.

פורץ מנעולים

עורכי דין אנה אונגר ואדיר שויגמן
עורכי דין אנה אונגר ואדיר שויגמן

אונגר שויגמן, משרד עורכי דין, הוא משרד המתמחה בתחום הרשלנות הרפואית ונזקי הגוף ועוסק בדיני נזיקין, טיפול בתביעות תאונות דרכים ותאונות עבודה, ניהול תביעות כנגד חברות הביטוח, המוסד לביטוח לאומי ומשרד הביטחון.

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?
פורץ מנעולים

מידע נוסף סביב הנושא

איפה ניתן למצוא מתווכים?

לפני שתרכשו רכב חדש, סביר להניח שלפני שתסגרו את העסקה מול סוכן הרכב – תעשו סקר שוק מסוים. אין סיבה שלא תנהגו כך גם כשזה

מתי הבנק יגביל את חשבון הבנק?

לאחרונה שמענו על כמה הגבלות על חשבונות בנק של מכרים שלנו. העלייה במספר המקרים גרמה לנו להתעניין בנושא. לכן, פנינו אל מומחים בתחום ובדקנו מתי

הכירו את המשפט האמריקאי

ישראלים רבים מעורבים בתביעות משפטיות בארצות הברית. ריבוי הישראלים המתגוררים ועובדים בארצות הברית, מערב אותם ממילא במערכת המשפטית האמריקאית. אשר על כן, יותר ויותר ישראלים