החברה גדלה? כך תמצאו משרדים חדשים

יש לכם חברה בבעלותכם, או שאתם מנהלים חברה, חשוב שתקחו בחשבון שהמקום בו היא יושבת הוא בעל משמעות רבה על העובדים, התפוקה, ההרגשה וכך על ההתפתחות של החברה. לכן, בכדי ליצור חברה טובה ומתפתחת צריך לדאוג למשרדים טובים. חיפוש של משרדים הוא לא דבר פשוט, לכן אספנו עבורכם כמה דרכים לעשות זאת. על כך ועוד מוזמנים ומוזמנות לקרוא בכתבה שלפניכם.

 

למה זה חשוב בכלל?

כמסתכלים על חברה ששווה לעבוד בה העובדים בוחנים מספר דברים, בעיקר האווירה והמקום. כאשר בשביל אווירה צריך כמובן ליצור פעילויות נחמדות, לפנק באוכל שווה ובמתנות בחגים ובכלל לשמור על אווירה נעימה וטובה. אחד הדברים שמשפיע על אווירה הוא המקום בו נמצאת החברה. ככל שהמשרדים יותר מוארים, יפים, אטרקטיביים ופרקטיים, כך האווירה תוכל להיות יותר נעימה וטובה.

בנוסף, המיקום של המשרדים גם הוא ישפיע על חווית העובדים. במידה והמשרד הוא מרוחק ואין גישה אליו בתחבורה ציבורית, או לדוגמא הוא נמצא באזור עם הרבה פקקים, זה יכול להשפיע על חווית העובדים. כהשלכה ישירה זה עשוי להשפיע על הביקוש לעבוד אצלכם בחברה ובכך על ההצלחה שלה. לכן, בחירה של משרד במיקום טוב, במראה טוב, יכולה להשפיע ישירות על החברה שלכם ולכן היא חשובה.

משרדים להשכרה

למה חשוב לשים לב?

כשרוצים לבחור משרד חדש, בעיקר במצב בו עושים זאת כי החברה גדלה, חשוב לשים לב לכמה דברים. ראשית, למיקום בו המשרד ממוקם, לדוגמא אם תחפשו משרדים להשכרה בתל אביב המחיר יקר יותר אבל המיקום אטרקטיבי יותר מאשר בהרבה מקומות אחרים בארץ. בנוסף, החיפוש הוא יותר מאתגר כי הרבה חברות רוצות משרד בתל אביב.

לגבי הגודל של המשרד, כיוון ואתם לא יודעים עד כמה החברה תתפתח שווה להשכיר משרד שהוא קצת יותר גדול מכמות האנשים שנמצאים כיום בחברה. זאת כיוון ואתם לא רוצים כל חצי שנה לעבור משרד, דבר שדורש הרבה מאמץ ואף עלויות.

יתרה מכך, חשוב לשים לב לכלל הבניין, הכניסה שלו חשובה במיוחד. במידה והבניין לא מטופח ומזמין זה עשוי להשפיע על חווית העובד. בנוסף, ככל שהבניין יותר מתוחזק וחדש כך התשתיות שלו כנראה יותר טובות ובטוחות.

משרדים להשכרה

 

ואם לא בתל אביב

במידה ותרצו להשכיר משרדים בערים אחרות, כמובן שזה אפשרי ובוודאי שיש מחפשי עבודה בעוד רשויות חוץ מתל אביב. כך לדוגמא תוכלו למצוא משרדים להשכרה בפתח תקווה ובערים נוספות. חשוב לשים לב שיש נגישות למשרדים, בעיקר אם הם נמצאים ליד תחנת אוטובוס או רכבת יש לכך יתרון רב. אנשים מערים אחרות יוכלו להגיע למשרדים בקלות וכך קהל העובדים שלכם יוכל להתרחב.

 

לסיכום

בחירה של משרדים חדשים היא חשובה וכדאי לקחת בחשבון קריטריונים שונים כיוון ויש לכך השפעה ישירה על החברה והצלחתה. לכן, בדקו נגישות, מראה, תשתיות, מיקום ועוד לפני שתחליטו על מקום להשכרה.

משרדים להשכרה

 

 

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?
משרדים להשכרה

מידע נוסף סביב הנושא

מהי ההגדרה של תאונת עבודה?

תאונת עבודה היא תאונה שמתרחשת בזמן העבודה, וניתן לקבל עבורה פיצוי על ידי המעסיק או חברת הביטוח של המעסיק. אבל מה נחשב לתאונת עבודה? מה