מה חשוב לדעת לפני שמתחילים תהליך גירושין?

גירושין הם תמיד תהליך קשה המלווה בצער וכאב. בשנים האחרונות אחוזי האנשים שבוחרים להתגרש ממשיך לעלות ולעלות. כיום הרבה אנשים שואפים לחיות חיים מלאים ומטיבים ומחפשים אחר האושר. לעיתים קרובות מערכת היחסים עולה על שרטון ולא מאפשרת יותר חיים טובים ובריאים. יכול להיות שאחרי שכבר ניסיתם הכל, הגיע השלב בו הגירושין על הפרק. 

אז בין אם אתם רק חושבים על כך או שלקחתם כבר החלטה, ראשית אנחנו מצטערים לשמוע. אנחנו בטוחים שתקופה לא קלה עומדת בפתח, אך לאחריה תוכלו להתחיל בתקופה טובה יותר ולפצוח בפרק ב׳ של החיים.

שנית, הכתבה הזו בדיוק בשבילכם. ריכזנו כאן את כל הדברים הכי חשובים שצריך לדעת לפני שמתחילים את תהליך הגירושין. ידע לפעמים יכול להיות מאד מרגיע, בעיקר כשאנחנו עומדים לעשות משהו שטרם עשינו. אז קחו נשימה עמוקה, קראו בעיון ותהיו מוכנים יותר להתחיל את התהליך.

 

תזמון הוא עניין חשוב

אחד הדברים החשובים בגירושין, ברגע שאתם מאמינים שזה הכיוון, הוא לא להתמהמה. כמובן שאנחנו ממליצים לקחת את הזמן לפני ההחלטה, ללכת לטיפול זוגי או לעבור תהליכים אחרים שיכולים להטיב אתכם. אך ברגע שנפלה ההחלטה לפתיחת התיק ברבנות יש חשיבות ובגלל כל מיני סיבות בירוקרטיות ואחרות אתם תרצו לפתוח ראשונים.

לכן אם אתם מרגישים שזה המצב חשוב לפנות בצורה מיידית להתייעצות עם עורך דין. כאן תוכלו למצוא פרטים על אחד מעורכי הדין הטובים ביותר בתחום כיום: עורך דין לגירושין ToDivorce .עורך דין יעשה לכם סדר בנוגע לאיך מתחילים בכלל את התהליך, ויעזור לכם לגבש את הצעדים הראשונים שלכם לקראת הגירושים.

תזמון הוא עניין חשוב

בחירת עורך דין טוב היא קריטית

עורך דין מצוין לענייני גירושין צריך להיות אדם מאד מוכשר המכיר היטב את החוק, את התקדימים השונים ובכלל את העבודה בשטח. אם תשכילו לבחור עורך דין מצוין תוכלו לעבור את התקופה המורכבת הזו בצורה הרבה יותר קלה. חפשו אחר עורך דין עם ניסיון עתיר והרבה המלצות.

התרשמו ממנו בשיחה הראשונית ונסו לראות את היקף הידע שלו, החריפות שלו, ולא פחות חשוב האם הוא גם יודע להיות רגיש. עורך דין באמת טוב ידע איך לשלב בין אסטרטגיה חכמה שתלחם על הזכויות שלכם לבין רגישות כלפי כל המשתתפים בתהליך ושמירה על יחסים תקינים, ככל הניתן.

בחירת עורך דין טוב היא קריטית

הכינו לכם משאבים נפשיים

זו עומדת להיות תקופה לא פשוטה, נסו להתכונן אליה. ספרו לחברים או חברות טובות מה עובר עליכם ומה אתם צופים לעתיד הקרוב, אל תחששו להפתח וגם להעזר. פנו אל קרובי המשפחה שיכולים להיות שם למענכם ובקשו אוזן קשבת ואולי גם עזרה בהמשך.

עבור חלק מהאנשים עוגנים כגון טיפול פסיכולוגי, אימון אישי או אפילו התמדה בספורט יכולים להיות מאד מרגיעים ומייצבים, אם אתם מהאנשים האלה מומלץ בחום לבחור באחד העוגנים הנ״ל.

לסיכום, תהליך גירושין הוא לעולם לא קל. הוא דורש הרבה משאבים והוא, נודה על האמת יכול להיות מאד כואב. אך אם תכנון נכון תוכלו לעבור את התהליך בצורה יותר קלה ובסיומו להתחיל את החיים החדשים שלכם. בהצלחה!

מה חשוב לדעת לפני שמתחילים תהליך גירושין

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?
מה חשוב לדעת לפני שמתחילים תהליך גירושין

מידע נוסף סביב הנושא

תרגום מסמכים משפטיים לאנגלית – למה נוטריון חיוני בתרגומים רשמיים?

התרגום של מסמכים משפטיים לאנגלית הוא מורכב ועדין שמצריך דיוק ושמירה על תקינות חוקית. כאשר מדובר בתרגומים רשמיים, למשל תעודות לידה, חוזים, או מסמכים משפטיים אחרים, צרכים במעורבות של נוטריון יצירת קריטי. נוטריון לא רק מאמת את ה אלא גם מעניק לו תוקף חוקי. לכן, זו הסיבה המרכזית שכדאי מאוד להיעזר בשירותיו של נוטריון מומחה.   מהו תפקידו של נוטריון בתרגום מסמכים

6 דברים שעו"ד משפחה יכול לפתור לכם

כשחושבים על עורכי דין, רובנו מדמיינים אנשים רציניים בחליפות ועניבות שמייצגים אותנו בבית המשפט. אבל האמת היא שעורכי דין, במיוחד כאלו שמתמחים בדיני משפחה, יכולים