המזוודה אבדה? אתם צריכים טיפול דחוף בחול? למדו איך מגישים תביעה מול חברת הביטוח

נסעתם לחול ונקלעתם למצב בו אתם צריכים להפעיל את הביטוח? שילמתם על טיפול רפואי בחול וכעת אתם רוצים לתבוע את הביטוח? איך עושים זאת? מאיפה מתחילים ומה הכי חשוב לדעת? אספנו לכם את כל הדברים הכי פרקטיים שהכי חשוב לדעת. מדריך מקצועי להגשת תביעות מול חברות ביטוח הנסיעות קדימה מתחילים!

 

מדוע חשוב מאד לעשות ביטוח נסיעות?

כשאתם שוהים בחול אתם למעשה לא מבוטחים. במידה וקורה לכם משהו אתם צריכים לשלם על הטיפול הרפואי הניתן לכם. אם לא תהיו מבוטחים תצטרכו לשלם על כך מכיסכם. במקרה של תאונה או פציעה חמורה עלות הטיפול הרפואי עלולה להיות מאד גובה ולהגיע לסכומים גדולים.

אם עברתם תאונה או פציעה קשה אתם תרצו שיהיו לצידכם אנשי מקצוע מנוסים שיעזרו לכם לתפעל את המצב. יתכן ותזדקקו לחילוץ, יכול להיות שתצטרכו טיסת חירום חזרה לארץ, עבור כל הדברים האלה חובה שיהיה לכם ביטוח וחשוב לעשות אותו בחרה גדולה ואמינה כגון הפניקס ביטוח חול חברות ביטוח מנוסות ואמינות יעזור לכם לטוס בראש שקט ונקי מבעיות.

יכול להיות שאתם נוסעים עם ציוד יקר, גם כאן תרצו ביטוח מעולה למקרה של גניבה או אובדן. בנוסף אם המזוודה שלכם לא הגיעה אתם אולי תצטרכו לקנות המון ציוד שהבאתם מהבית עבור הטיול או החופשה, גם כאן חברת הביטוח יכולה לסייע מאד.

הגשת תביעות לביטוח נסיעות

 

איך מגישים תביעה מול חברת הביטוח – דגשים חשובים!

לכל מקרה יש צורת הגשה קצת אחרת ודגשים אחרים. בחברות ביטוח טובות הנציגים וסוכני הביטוח ינחו אתכם כיצד הכי טוב לפעול אך בכל זאת יש כמה דגשים שחשוב לדעת.

 

איך יוצרים קשר עם חברת הביטוח? תלוי אם יש לכם ishield

אחד הדברים הראשונים שתרצו לעשות בכל מקרה החל מאובדן מזוודה, דרך גניבת ציוד ועד פציעה (חס וחלילה), הוא ליצור קשר עם חברת הביטוח. שאלו את חברת הביטוח מבעוד מועד מה רמת הזמינות שלהם וכיצד יוצרים איתם קשר. לרוב חברות הביטוח הגדולות והטובות יש היום ווצאפ מה שיקל עליכם מאד ביצירת קשר מחול. במידה וסגרתם את הביטוחים דרך חברת ishield היא תדאג לטפל במשיכת הכספים ותביעה מול חברת הביטוח.

 

פתיחת תביעה

בחרו בחברה טובה ומנוסה בה הסוכנים ונציגי השירות ינחו אתכם כיצד לפתוח תביעה. להרבה חברות יש אפליקציה או דרכי הגשה פשוטות להגשת התביעה דרך האתר. לעוד פרטים תוכלו לדבר עם מומחים פה הפניקס ביטוח חול טלפון. לרוב תהליך התביעה יהיה קל יחסית ותוכלו להתחיל אותו מאתר החברה. לעיתים יש מקרים מורכבים יותר סוכני הביטוח יעזור לכם עם מקרים אלה.

 

מסמכים ותיעוד

כשאתם מגישים את התביעה צרפו להגשה מסמכים המתעדים את מה שקרה. אם מדובר באובדן מזוודה וודאו שיש לכם את כל הפרטים הנחוצים כגון מספר הטיסה. אם מדובר בתאונה או פציעה שימרו היטב את כל המסמכים הרפואיים שניתנו לכם כולל קבלות כמובן.

כתבו בעצמכם תיעוד של המקרה כפי שאתם זוכרים (מומלץ לעשות בסמוך לפציעה) גם את התיעוד הזה תוכלו להגיש לחברת הביטוח. אז אנחנו מאחלים לכם נסיעה שקטה. אל תשכחו לעשות ביטוח ובמידה ותצטרכו להפעיל אותו, אנחנו מקווים שלא, השתמשו במדריך הזה לעזרה. נסיעה בטוחה!

חברת ביטוח

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?
מזוודה אבדה

מידע נוסף סביב הנושא

4 שלבים לערעור על דו"ח תנועה

לקבל דו"ח תנועה זו יכולה להיות חוויה לא נעימה ומלחיצה, אבל למזלכם לא מדובר בדבר בלתי הפיך. ניתן להגיש ערעור על דו"ח וכך להימנע מהסנקציות