פטור ממס הכנסה – כך תעשו את זה נכון

רובנו חוששים מצמד המילים "מס הכנסה". בחשיבה המיידית שלנו מדובר בגוף מורכב ומסובך שעל מנת להשיג הקלות בתשלום נדרשת עבודה רבה. יש דרך אחרת לעשות את זה! הנה מה שתצטרכו לעשות על מנת לקבל פטור ממס הכנסה. 

 

מי זכאי לפטור ממס הכנסה?

פטור ממס הכנסה מגיע ממגוון סיבות. במאמר זה נתמקד בפן הרפואי ונסביר כיצד ניתן להוציא פטור ממס הכנסה בגין המצב הרפואי שלכם. בין אם אתם סובלים ממחלה כרונית, ובין אם בעבר עברתם אירוע רפואי מורכב או תאונה, יכול מאוד להיות שאתם יכולים לקבל פטור ממס הכנסה.

אם אתם רוצים לדעת אם המצב הרפואי שלכם הוא כזה שיכול לספק פטור ממס הכנסה, בדקו מבין רשימת המחלות שיכולות לתת פטור וגלו האם אתם עונים על אחד הקריטריונים.

פטור ממס הכנסה

איך עושים את זה?

אז איך אפשר לעשות את זה בצורה יעילה? קודם כל חשוב להביא את כל מסמכי האבחנה על מנת שתוכלו להציג לוועדה הרפואית שאתם אכן זכאים לפטור. הביאו עמכם כל מה שנראה לכם שיכול להיות רלוונטי, הכל ממכתבים מהרופא וסיכומי אשפוזים עד לרשימת התרופות אותם אתם נוטלים.

באופן כללי, אנו ממליצים לעבור את התהליך בליווי של חברה שתפקידה לממש זכויות רפואיות כדי שתוכלו לקבל נקודת מבט מקצועית והסברים לאורך כל הדרך.

 

מה עושה חברה למימוש זכויות רפואיות?

הרבה מכם בטח חושבים מדוע יש צורך בחברה כזו, במקום להגיש את הבקשה לבד. ובכן חשוב להבין את היתרונות של חברה מסוג זה ואת העזרה שלהם בתהליך. קודם כל, חשוב להבין שהועדות הרפואיות הן מאוד בירוקרטיות, ויש צורך להביא את כל הטפסים בצורה מסודרת.

כאשר אתם עובדים עם חברת מימוש זכויות אתם תוכלו לדעת בדיוק מה להביא וכמובן לדעת האם בכלל יש לכם עילה להשיג את הפטור. כמו כן, חברה למימוש זכויות תדע לייצג אתכם במידת הצורך ותגביר לכם את הסיכויים להשיג את הפטור. בגלל שמדובר בגוף מאוד בירוקרטי יש יתרון רב בסיוע חיצוני שמכיר את השטח ויודע בדיוק מה צריך לעשות על מנת למקסם את מה שמגיע לכם.

אכיפת זכויות רפואיות

פטור ממס הכנסה – זה שווה לי?

אם אתם חושבים להימנע מהגשת הבקשה לפטור בגלל שאתם לא בטוחים אם זה ישתלם – תחשבו שנית! פטור ממס הכנסה יכול להגדיל את ההכנסות שלכם משמעותית ולהעניק לכם שקט. אם אתם אכן זכאים לפטור אין סיבה שלא תקבלו אותו ולכן גם אין סיבה להימנע מהגשת הפטור.

אם אתם מתלבטים או לא יודעים אם זה כדאי, התקשרו עוד היום לחברה המתעסקת בהוצאת פטורים ממס הכנסה והבינו מה הסיכויים שלכם להצלחה ומה אחוז הפטור שאתם צפויים לקבל. ברגע שיהיו לכם את הנתונים תוכלו לקבל החלטה מושכלת ולצאת מורווחים.

פטור ממס הכנסה

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?
פטור ממס הכנסה

מידע נוסף סביב הנושא

5 דרכים לקבלת הקלות במיסים!

לכולנו יש חלום לשלם פחות מיסים, אך רק מעטים מצליחים למצוא דרכים חוקיות להגשמתו. חוקי המס מורכבים ומסובכים, והתמצאות בהם דורשת מומחיות ייחודית. עם זאת,

3  סיבות לפנות לנוטריון לצרפתית

הקשרים בין מדינת ישראל לצרפת הם קשרים דינאמיים ומרובי אינטרסים מסוגים שונים. ישראלים רבים מבקשי לנצל את המעמד של צרפת בעולם ולהנות מהייתרונות הברורים של