קודם כל, עורך דין: מה עושים במקרה של זימון לחקירה פלילית

מי שזומן בעבר לחקירה פלילית יודע שיש דברים מסוימים שעליו לבצע כדי להיות בטוח שהוא נמצא בידיים טובות. עובדה זו התגלתה לנו ממש לאחרונה, כשמכר שלנו מצא את עצמו בעיצומה של חקירה שכזו, בגלל שהיה נוכח בשוד שהתרחש בחנות שלו.

ביקשנו ממנו לקבל את כל המידע בנושא, כדי שנוכל לכתוב מדריך מקיף עבור מי שיהיו במצב דומה והמידע שקיבלנו הפך להיות המדריך הנוכחי שאתם קוראים ממש עכשיו.

 

תכירו רגע את המקרה שגרם לנו לכתוב מדריך בנושא

קוראים יקרים, פתחנו את המדריך בסיפור קצר שכנראה גרם לכם להסתקרן ולתהות במה מדובר. נציין בפניכם כי המדריך הנוכחי נכתב לאחר שמכר שלנו, שיש ברשותו חנות תכשיטים, גילה כי נכנסו פורצים אל החנות וגנבו תכשיטים יקרי ערך. למזלו, הוא מתגורר בקרבת מקום, כך שהוא יכול היה להגיע באותו רגע עם ניידת משטרה שעצרה את הפורצים.

הדבר גרם לו להיות בלב ליבה של חקירה פלילית. היה לנו חשוב לציין את הפרטים הללו, כדי לאפשר לכם לדעת מה בדיוק קרה שם. אנו רוצים להודות למכר שלנו שסייע בכתיבת המדריך ומסר לנו את כל הפרטים שיאפשרו לאחרים לדעת מה עושים במקרה של זימון לחקירה פלילית, בדיוק כמו שהוא קיבל לא מזמן.

 

קודם כל – עורך דין

כותרת המדריך רמזה לכם בבוטות שאם קיבלתם זימון לחקירה פלילית, עליכם להסתייע דבר ראשון בעורך דין. שימו לב – זה לא משנה אם אתם הצד הנאשם או לא. עליכם להיות בטוחים שיש לכם גב מצד מישהו שמכיר את התחום באופן מעמיק.

 

בחירה נכונה בעורך דין

עליכם להיות בטוחים ב – 100% שיש לכם גב חזק. לכן, אתם צריכים לבחור בעורך דין שעונה על כל הקריטריונים הבאים:

  • בעל ניסיון רב בתחום הפלילי
  • מומלץ
  • אמין
  • מוכר

אם אינכם מכירים עורך דין שכזה וחשבתם פשוט לערוך חיפוש מהיר בגוגל כדי להגיע אליו, כדאי שתדעו שזו לא הדרך.

 

הדרך הנכונה להגיע אל עורך דין כריש

אם אתם רוצים עורך דין טוב שעומד בכל הקריטריונים שצוינו לעיל, עליכם לערוך בירור מקיף בגוגל. אם טרם הכרתם את לשונית הביקורות, דעו שזה הזמן. יש לגוגל לשונית שמאפשרת לכם לקרוא את כל הפרטים הכי מעניינים על בעלי מקצוע שונים וחברות.

ברגע שתערכו חיפוש על עורך דין מסוים בתחום הפלילי, אתם תוכלו לקרוא את כל הפרטים עליו ולהבין האם הוא עונה על הדרישות שלכם או לא. זו הדרך הכי טובה לבחירה נכונה.

 

לסיום

עד כאן המדריך שאפשר לכם לדעת מה עושים אם מוזמנים לחקירה פלילית. נאחל לכם בהזדמנות זו, שתצלחו את החקירה על הצד הטוב ביותר ושתמצאו עורך דין טוב שיעמוד לצידכם לאורך ההליך כולו. שיהיה בהצלחה!

זימון לחקירה

עורכי דין אנה אונגר ואדיר שויגמן
עורכי דין אנה אונגר ואדיר שויגמן

אונגר שויגמן, משרד עורכי דין, הוא משרד המתמחה בתחום הרשלנות הרפואית ונזקי הגוף ועוסק בדיני נזיקין, טיפול בתביעות תאונות דרכים ותאונות עבודה, ניהול תביעות כנגד חברות הביטוח, המוסד לביטוח לאומי ומשרד הביטחון.

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?
זימון לחקירה

מידע נוסף סביב הנושא

איפה ניתן למצוא מתווכים?

לפני שתרכשו רכב חדש, סביר להניח שלפני שתסגרו את העסקה מול סוכן הרכב – תעשו סקר שוק מסוים. אין סיבה שלא תנהגו כך גם כשזה

מתי הבנק יגביל את חשבון הבנק?

לאחרונה שמענו על כמה הגבלות על חשבונות בנק של מכרים שלנו. העלייה במספר המקרים גרמה לנו להתעניין בנושא. לכן, פנינו אל מומחים בתחום ובדקנו מתי

הכירו את המשפט האמריקאי

ישראלים רבים מעורבים בתביעות משפטיות בארצות הברית. ריבוי הישראלים המתגוררים ועובדים בארצות הברית, מערב אותם ממילא במערכת המשפטית האמריקאית. אשר על כן, יותר ויותר ישראלים