6 דברים שחשוב להשיג לפני שמחליטים ללכת על תביעה של חברת הביטוח

חברות הביטוח השונות, לא מההרות לקבל כל תביעה המוגשת להן. בשל כך, ישנה חשיבות רבה לעשות את זה נכון, על מנת להבטיח את קבלת התביעה והפיצויים להם אתם זכאים. 6 דברים שחשוב להשיג לפני שמחליטים ללכת על תביעה של חברת ביטוח, קדימה, בואו נתחיל.

 

הקדמה

חברות הביטוח השונות מכירות היטב את העובדה שאנשים רבים ינסו לזייף תביעות ביטוח על מנת ליהנות מכספים. לכן, בעת הגשת תביעה לחברת הביטוח, חברות הביטוח קודם כל מטילות ספק או דוחות את התביעה.

בשל כך, ישנה חשיבות רבה להשיג מספר דברים לפני שמחליטים ללכת על תביעה של חברת הביטוח, וכן להיעזר בעורך דין מומחה בתחום אשר יסייע לכם להגדיל את סיכוייכם ולקבל את מלוא הפיצוי.אם אתם מחפשים עורך דין ביטוח תוכלו להיכנס לאתר של עו"ד רונקין למידע נוסף.

 

תיעוד מקדים

אם אתם מתכננים להגיש תביעה לחברת הביטוח, ישנה חשיבות רבה לתעד כל דבר. כל פרט צריך להיות כתוב ומתועד. יש לשמור כל פרט ומסמך בדרך, הן מהתאונה, הן מהטיפולים הרפואיים והן של חברת הביטוח. בשורה התחתונה, יש לשמור על כל הניירת והחומרים, על מנת שיתמכו בטענותיכם, ויסייעו לכם בקבלת הפיצויים.

 

הגעה לפשרה

לעיתים, חברות הביטוח יצרו קשר בכדי להציע לכם פשרה על סכום הפיצויים. אל תמהרו להגיב ולחתום. ניהול משא ומתן מול חברת הביטוח באמצעות עורך דין מומחה, יסייע לכם להגדיל משמעותית את סכום הפיצויים. כמו כן, במקרים של תאונות לעיתים הפגיעות והנזקים מתגלים רק לאחר תקופה, לכן יש לחכות עם חתימה על פשרה.

 

תזמון

אם החלטתם שאתם מגישים תביעה לחברת הביטוח, אספתם תיעוד רב וחברת הביטוח דחתה את בקשתכם, יש לדעת מה הגבול ועד כמה כדי לחכות על מנת לתבוע. אנשים רבים נוטים להיסחף ולהמתין זמן רב מידי, בכדי לאסוף מספיק נתונים או להשיג מטרה מסוימת. לעיתים, המתנה רבה או התעקשות עלולה להוביל להפסדים ולבזבוז זמן יקר.

 

הימנעו מניפוח יתר

לאחר תאונות דרכים, נפגעים רבים נוטים לנפח יתר על המידה את הנזק הנגרם להם. הם הולכים לטיפולים רבים וחוזרים פעמים רבות לרופאים פרטיים. ניפוח יתר עלול להזיק לסיכוייכם מול חברת הביטוח, וכן לגרור עלויות כספיות גבוהות אשר לא תקבלו עליהן החזר.

 

וועדה רפואית

כחלק מתביעת הביטוח, תזומנו לוועדה הרפואית של ביטוח לאומי. לוועדה זו יש להגיע מוכנים, ומלווים בתיעוד רפואי, שכן הוועדה היא זו שתקבע את אחוזי הנכות ומכאן את הפיצויים והקצבה אותה תקבלו.

 

חוקרי ביטוח

כחלק מהתהליך הבדיקה של תביעתכם, יישלחו אליכם חוקרים מטעם חברת הביטוח והביטוח הלאומי. חוקרים אלו ינסו לבחון האם טענותיכם אמיתיות, ובשל כך, ישנה חשיבות רבה לשתף עמם פעולה ולהקפיד על המידע אותו אתם מוסרים.

חברת ביטוח

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?
חברה לביטוח לאומי

מידע נוסף סביב הנושא

מה היא בעילה אסורה בהסכמה?

הסכמה היא היבט חיוני של מערכות יחסים אישיות שמקימה גבולות, מטפחת הבנה ומקדמת אינטראקציות מכבדות. בעוד שההסכמה מאפשרת חקירה וניסוי, היא גם מגדירה מה אסור.

5 טיפים לבחירת עורך דין פלילי

מציאת עורך דין פלילי מתאים לייצג אותך בעניין משפטי יכולה להיות משימה מאתגרת. בין אם אתה עומד בפני כתב אישום פלילי או שהואשם בפשע, עורך

רשלנות רפואית עקב ביקור אצל רופא מומחה

רשלנות רפואית היא נושא חמור שעלול להיות בעל השלכות הרסניות עבור המטופלים ובני משפחותיהם. כאשר מדובר ברופאים מומחים, הסיכונים לרשלנות רפואית יכולים להיות גבוהים אף